Ota yhteyttä

Kokenut, mutta nuorekas henkilökuntamme omaa teknisen, merkkikohtaisen asiantuntevuuden ja korkean asiakaslähtöisen palvelutason. Toimipaikkamme sijaitsee Helsingin Hermannissa. Ota yhteyttä tai tule käymään! Palvelemme sinua arkisin klo 8.00 - 17.00.

Samuli_Vuorenhela_Signcom_toimitusjohtaja_myynti
Samuli Vuorenhela
Toimitusjohtaja
samuli.vuorenhela@signcom.fi
Mika_Kemppi_Signcom_myynti
Mika Kemppi
Myynti
mika.kemppi@signcom.fi
Ari_Keino_Signcom_myynti
Ari Keino
Myynti
ari.keino@signcom.fi
Miikka_Lautiola_Signcom_myynti
Miikka Lautiola
Myynti
miikka.lautiola@signcom.fi
Sakari Pyykkonen Signcom
Sakari Pyykkönen
Myynti
sakari.pyykkonen@signcom.fi
Riku_Salonen_Signcom_tekninen_tuki_huolto
Riku Salonen
Tekninen tuki ja huolto
huolto@signcom.fi
signcom
Jussi Patrikainen
Tekninen tuki ja huolto
huolto@signcom.fi
Juho_Rantanen_Signcom_tekninen_tuki_huolto
Juho Rantanen
Tekninen tuki ja huolto
huolto@signcom.fi
Jarkko Hietanen Signcom
Jarkko Hietanen
Tekninen tuki ja huolto
huolto@signcom.fi
signcom
Sirpa Järvenpää
Taloushallinto
sirpa.jarvenpaa@signcom.fi
Ani Palva Signcom
Ani Palva
Markkinointi
ani.palva@signcom.fi
Timo_Hietanen_Signcom_logistiikka
Timo Hietanen
Logistiikka
timo.hietanen@signcom.fi
Mika Pippuri Signcom
Mika Pippuri
Logistiikka
mika.pippuri@signcom.fi
signcom
TBA
Logistiikka
warehouse@signcom.fi