Ota yhteyttä

Kokenut, mutta nuorekas henkilökuntamme omaa teknisen, merkkikohtaisen asiantuntevuuden ja korkean asiakaslähtöisen palvelutason. Toimipaikkamme sijaitsee Helsingin Hermannissa. Ota yhteyttä tai tule käymään! Palvelemme sinua arkisin klo 8.00 - 17.00.

signcom
Samuli Vuorenhela
Toimitusjohtaja
samuli.vuorenhela@signcom.fi
signcom
Mika Kemppi
Myynti
mika.kemppi@signcom.fi
signcom
Ari Keino
Myynti
ari.keino@signcom.fi
signcom
Miikka Lautiola
Myynti
miikka.lautiola@signcom.fi
signcom
Riku Salonen
Tekninen tuki ja huolto
riku.salonen@signcom.fi
signcom
Jussi Patrikainen
Tekninen tuki ja huolto
jussi.patrikainen@signcom.fi
signcom
Juho Rantanen
Tekninen tuki ja huolto
juho.rantanen@signcom.fi
signcom
Sirpa Järvenpää
Taloushallinto
sirpa.jarvenpaa@signcom.fi
signcom
Timo Hietanen
Logistiikka
timo.hietanen@signcom.fi
signcom
Mikko Lilja
Logistiikka
mikko.lilja@signcom.fi